KPMG przedłużyło współpracę z Domanski Sailing Team na sezon 2017

Zdjęcie KPMG Sailing Team, Krynica Morska 2016Szanowni,

Miło mi oficjalnie poinformować, że firma KPMG podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy sponsorskiej z Domański Sailing Team na kolejny sezon żeglarski!!!

KPMG (www.kpmg.com/pl), to jedna z czterech największych na świecie firm świadczących usługi audytorsko-doradcze. Decyzja o wsparciu naszego teamu potwierdza, że to także pracodawca ceniący pasje i indywidualny rozwój swoich pracowników.

Żeglowanie na łódce klasy 505 to wymagający fizycznie, umysłowo, logistycznie i sprzętowo sport. W tym kontekście wsparcie KPMG jest cenne, ponieważ umożliwia nam stabilne warunki do rozwoju i rywalizacji o najwyższe cele. A my podobnie jak nasz sponsor, także chcemy należeć do czołówki polskich załóg w żeglarskiej klasie 505.

Cieszę się, że logo uznanej marki pojawi się na naszych żaglach, kadłubie jachtu oraz strojach, a także na widowiskowych filmach i zdjęciach z regat 505. Będziemy prezentować logo KPMG na akwenach regat Pucharu Polski w całym kraju oraz Mistrzostw Europy 505 rozgrywanych w niemieckiej miejscowości Warnemunde.

Nasza współpraca niesie obustronne korzyści, gdyż promuje nie tylko firmę KPMG jako mecenasa sportu. Zainteresowanie takiego sponsora podkreśla również wyjątkowość żeglarstwa, sportu łączącego w sobie wysokie wymagania fizyczne i umysłowe, a zarazem eleganckiego, przyjaznego środowisku, pełnego wyzwań, przygód oraz pasji.

Wspieranie polskiego sportu przez takich partnerów biznesowych jak KPMG, a zwłaszcza inicjatyw pracowników biurowych, takich jak my, jest niezwykle potrzebne, aby pomimo barier ułatwiać i promować prowadzenie aktywnego, zdrowego stylu życia, nie tylko przez osoby uprawiające sport zawodowo. Dzięki niemu sportowa rywalizacja na wysokim poziomie może być dostępna dla każdego. Przy pasji, wytrwałości i odpowiednim wsparciu także dla pracowników korporacji, czego załoga Domański Sailing Team jest przykładem.

Życzę zarówno KPMG, jak i naszemu teamowi owocnej współpracy, zarówno na płaszczyźnie sportowej oraz marketingowej i trzymam kciuki za nasze wspólne sukcesy!

Polecam poniższe odnośniki do stron i profilów firmy KPMG:

kpmg.pl
NoprintingDay

Facebook
Twitter
Youtube
LinkedIn
App Store – KPMG Thought Leadership
App Store – KPMG Poland Career

A także profil Facebook’owy Domański Sailing Team, na którym znajdziecie sporo zdjęć, filmy, wyniki regat i bieżące informacje o naszym teamie: https://www.facebook.com/Domanskisailingteam

Do zobaczenia na wodzie!

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*